Mladší žactvo zahájilo závody 2.kolem soutěže družstev na dráze.  V naší skupině A je 11 družstev. Konkurence  oddílů velká. Ale byli jsme vidět. Nejlépe si vedla Eliška Eichlerová v hodu míčkem. Díky výkonu 40, 83m obsadila skvělé 2. místo. Eli super výkon!!! Krásná 4. místa obsadili Martin Hrbek ve skoku vysokém ( 130cm) a Linda Wollnerová ve vrhu koulí( 8,70m). Ve skoku vysokém dívek nás mile překvapila Anička Vorlíčková, která překonala výšku 130cm a vybojovala  parádní 5. místo. Stejnou příčku obsadil i Vilda Čuda v hodu míčkem výborným výkonem 44,94m. Moc gratulujeme. Za zmínku stojí ještě bojovný běh na 800m nejmladšího člena družstva Oskara Urbánka, který obsadil  9. místo časem 2: 51,01 min. Po součtu všech výsledků jsme obsadili solidní 6. místo. Jednotlivé výsledky najdete na stránkách atletického svazu. Všichni členové družstva se velmi snažili a zaslouží pochvalu. Pro některé to byli první závody v atletické kariéře. Tak ať se příště zase daří. Nepolevujte v tréninku, máme co vylepšovat. A nebojte se, budete se  stále zlepšovat.wink