Stadion FTVS hostil 5.6.2024 poslední kolo MPD skupiny A mladšího žactva. Počasí bylo pro atlety ideální a tak se krásně závodilo. Naši atleti si vedli více než dobře. Suverénně nejlépe skončila Berenika M., které se povedlo vyhrát běh na 60m překážek(10,68s) a vybojovala 2. místo ve skoku dalekém( 4,37m). Druhá nejlepší bodující v družstvu byla Lenka F., která nás mile překvapila výhrou v běhu na 60m ( 9,33s) a  třetím místem ve skoku vysokém( 1,25m). Holky, to je paráda, velká gratulace. Eliška J. vybojovala výborné druhé místo ve vrhu koulí ( 7,67m). Eliško, to byla nádhera. Radost nám udělal i Max N. a Stella T., kteří skončili na 4. místech ve svých disciplínách. Přinesli hodně bodů pro tým. Gratulujeme oběma. Mezi osmičku nejlepších se ještě probojovali Jonáš N., Petr H., Tomáš H., Kája M., Laura M. a také premiérově Bára Ž. Pochvala za bojovnost všem. Ani ostatní se neztratili a díky předvedeným výkonům se nám podařilo přesvědčivě uhájit 3. místo v jarní části této soutěže. Je to náš nejlepší oddílový výsledek v osmilété historii AK Vega. Všem patří velká gratulace a pochvala za vzornou reprezentaci oddílu. Jsme rádi, že se tréninkové úsilí ve výsledcích ukázalo.

Teď některé čeká  přebor Prahy jednotlivců, který je vyvrcholení několikaletého tréninku ročníků 2011 a 2012. Držíme pěsti, třeba se někdo probojuje i na MČR. To by byl skvělý úspěch. Tak ať se zadaří.